Ratowniki z Olka! UWM :)

Katedra Medycyny Ratunkowej poleca Chomikuj.pl Największa baza testów w Internecie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-07-16 12:42:38

Matryniuk

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-21
Posty: 122
Punktów :   

Zabezpieczenie Imprez Masowych

Hej mam pytanko!

Jak ma wyglądać ten świstek z potwierdzeniem, że odbyłem 40 h zabezpieczeń imprez masowych? Jak wyglądał Wasz?

ps. 40 h nie mylę się tak? Już Janka tyle razy pytałem a cholera nie chce się pomylić żebym dorabiać nie musiał

Offline

 

#2 2012-07-16 15:17:16

 janina

Użytkownik

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2011-01-21
Posty: 302
Punktów :   

Re: Zabezpieczenie Imprez Masowych

takie pisemko w stylu

oświadczenie
oświadczam, że Pan Piotr Martyniuk uczestniczył w zabezpieczeniu imprezy masowej pod nazwą "XVIII Przystanek Woodstock" w dniach 2.08.2012 - 4.08.2012 pod względem medycznym. Swoją służbę sprawował przez 40h. Gdyby nie to, że 20h spędził w łóżku i spał, 18h ciągle tylko jadł i ćwiczył na siłowni, to byłbym z Niego zadowolony. Jedynie przez 2h odbył swoją najbardziej spektakularną akcję. Była to praktyczna nauka sztucznego oddychania metodą "usta usta" oraz masażu klatki piersiowej. Osobą uczoną i jednocześnie "fantomem do nauki" była główna gwiazda festiwalu Ewa Farna. Osobiście zazdroszcze Mu tego wyczynu..
z poważaniem Paweł Jankowski,  ratownik medyczny, koordynator służb medycznych podczas XVIII Przystanku Woodstock

Offline

 

#3 2012-07-19 13:18:11

Matryniuk

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-21
Posty: 122
Punktów :   

Re: Zabezpieczenie Imprez Masowych

Dzięki Janinka Prawie bym to wydrukował na zasadzie kopiuj wklej i by było ;d hehehhe

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrphclan.pun.pl www.dragonballunbound.pun.pl www.bmwinoforum.pun.pl www.lechia1914.pun.pl www.arashi-rf.pun.pl