Ratowniki z Olka! UWM :)

Katedra Medycyny Ratunkowej poleca Chomikuj.pl Największa baza testów w Internecie


#1 2013-02-12 13:13:39

 monikka.ka

Użytkownik

9440166
Call me!
Zarejestrowany: 2011-01-21
Posty: 550
Punktów :   

Opinia studentów

Musimy napisać naszą opinię odnośnie przedmiotu MK zabezpieczenie imprez masowych, który realizowaliśmy w zeszłym roku (kortowiada itp.). Proszę aby każdy w Was napisał po kilka zdań i w poniedziałek 18.02.2013r. w przerwie Wszyscy to przeredagujemy, wydrukuję to i zaniosę do Pani prof. Snarskiej, dzięki której mam nadzieję, że ten przedmiot będzie zaliczony (chociaż wynikły jakieś komplikacje...). Przynieście też na ten dzień brakujące karteczki z obstawami imprez masowych.

Kolejna opinia ma dotyczyć obozu sprawnościowego, mamy wypisać dobre i złe strony (tylko podejdźcie do tego na poważnie), też proszę aby się zmobilizować i zrobić to w ww. poniedziałek.

Na koniec podpiszemy się Wszyscy na tych dwóch opiniach (po 2 egzemplarze: jeden do katedry a drugi do dziekanatu).

Offline

 

#2 2013-02-13 12:34:09

 Super Tracz

Użytkownik

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2011-01-22
Posty: 248
Punktów :   

Re: Opinia studentów

a jak nie wszyscy robili zabezpieczenie imprez masowych?

Offline

 

#3 2013-02-13 15:02:24

Matryniuk

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-21
Posty: 122
Punktów :   

Re: Opinia studentów

Zabezpieczenie imprez masowych

Plusy - byłem za darmo na 5 dniowym festiwalu
Minusy - nie moglem pic na nim piwa, bo bylem w ratowniczych ciuchach

Oboz letni

Plusy - opalenizna
Minusy - uswiadomilem sobie, ze wcale nie jestem najlepszym kajakarzem na roku

Oboz zimowy

Plusy - nie zlamalem sobie kregoslupa i nie skrecilem karku zjezdzajac z 11, chociaz wcale nie chcialem z niej zjezdzac
minusy - opadajacy palec do konca zycia szpecacy moj wizerunek i negatywnie wplywajacy na powage mojej osoby

no, mam nadzieje, ze na cos sie przydalem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.robygcityapartments.pun.pl www.witchcraft.pun.pl www.fff.pun.pl www.xenoria.pun.pl www.pokemon-unova.pun.pl