Ratowniki z Olka! UWM :)

Katedra Medycyny Ratunkowej poleca Chomikuj.pl Największa baza testów w Internecie


#1 2012-11-14 21:29:01

 ladyGagat

Użytkownik

6811357
Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 47
Punktów :   

Ważna sprawa do Wszystkich !!!!!

Hej ! to , co teraz napiszę przez niektóre osoby będzie postrzegane jako egoizm , ale trudno wypowiedzieć się muszę. Zresztą  taka jest rola demokracji. Zatem do rzeczy.
Mamy już połowę listopada  , obóz sportowy zbliża się nieubłaganie. Pragnę wyrazić swój stanowczy protest co do terminu grudniowego , motywuję to faktem iż :
1. nie ma żadnej możliwości abym uzyskała urlop( wczoraj ostatecznie powiedziała mi oddziałowa)
2.mimo iż nie jestem katoliczka to ten czas wykorzystuję aby poświecić swojej rodzinie( cały rok często mnie nie ma z nimi ) 
3. Ten obóz to nie jest nasz wymysł więc nie zamierzam przez to cierpieć ( ani moja rodzina)
4. do osób , które obawiają się że nie będzie terminu poprawek w sesji- nie ma takiej możliwości czytaj prawa studenta  !
5.możemy wyjechać 2 stycznia   -przełożyć  samoobronę z 3 czwartku , a wrócić 7 stycznia !!!   
6. jeżeli termin będzie w grudniu to ja nie jadę a co za tym idzie nie mam zaliczonego semestru czyli żegnajcie studia !!!
7. nie po to męczyłam się 2 i pół roku żeby to teraz zaprzepaścić w tak głupi sposób.
8. zanim dowiemy się na ostatnia chwilę jak to zwykle bywa jaki jest termin obozu chce wiedzieć ile osób mam po swojej stronie aby rozkręcić dym w razie czego
9. ostrzegam iż jestem zdesperowana i pójdę wszędzie  do Żurady , Maksymowicza , kogo tylko chcecie
10 . wystarczająco już w ostatniej sesji leciał ktoś z nami w członka i terminy ciągle zmieniały się na ostatnią chwilę
proszę o potwierdzenie kto jest podobnego zdania......
ps. nie jestem dyktatorem ale zrozumcie sytuacja mnie zmusza , aby walczyć !!!!

Offline

 

#2 2012-11-14 21:50:26

 Monika

Użytkownik

9843676
Zarejestrowany: 2011-01-22
Posty: 65
Punktów :   

Re: Ważna sprawa do Wszystkich !!!!!

podpisuję się pod każdym zdaniem Marzeny. nie zgadzam się na obóz w czasie swiąt/ sylwestra!

Offline

 

#3 2012-11-14 22:58:14

 Madzia

Użytkownik

9577095
Skąd: Lidzbark Warmiński/Olsztyn
Zarejestrowany: 2011-01-21
Posty: 144
Punktów :   

Re: Ważna sprawa do Wszystkich !!!!!

Zgadzam się. Nie chcę obozu  w święta

Offline

 

#4 2012-11-15 07:59:38

 monikka.ka

Użytkownik

9440166
Call me!
Zarejestrowany: 2011-01-21
Posty: 550
Punktów :   

Re: Ważna sprawa do Wszystkich !!!!!

Powiem Wam tak, wczoraj dziwnym trafem udalo mi sie spotkac przez przypadek z Pania Dziekan i obozu nie bedzie podczas przelomu swiat, wiec nie protestujcie. Jak sami wiecie jest strasznie trudno sie czegokolwiek u nas dowiedziec, caly czas chodze i pytam, ale nie poradze nic na to, ze bez przerwy jestem odsylana do kogos innego. A wiec to nie jest jeszcze potwierdzone, ale oboz ma byc najprawdopodobniej na przelomi stycznia i lutego gdzies na pooludniu.Jak tylko uda mi sie umowic z dr Rakeshem powiem Wam wszystkie szczegoly, bo to On nam to organizuje. A swoja droga jak Ci sie uda Marzena, to mozesz doktora podpytac, moze sprzeda jakies info

Offline

 

#5 2012-11-15 08:45:32

 ladyGagat

Użytkownik

6811357
Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 47
Punktów :   

Re: Ważna sprawa do Wszystkich !!!!!

Bardzo się cieszę , przykre jest jednak to że jak zwykle nic nie wiadomo , albo jak już to na ostatnią chwilę . Podpytam dr Rakesha , jak coś się dowiem  dam znać. bardzo się cieszę że sprawa się wyjaśniła.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mks-korona-kielce.pun.pl www.g7x8s1.pun.pl www.salsacubana.pun.pl www.pieroszki.pun.pl www.polishfunbyolol.pun.pl